Čínský lunární kalendář k určení pohlaví dítěte

Čínský lunární kalendář k určení pohlaví dítěte

V Číně hraje pohlaví potomka velmi důležitou roli a právě odtud pochází pozoruhodně úspěšná metoda určení pohlaví dítěte podle lunárního kalendáře.

Čínský kalendář plodnosti byl nalezen čínskými vědci ve starověké královské hrobce. Jeho úspěšnost v početí dítěte vytouženého pohlaví byla několikrát testována a pokaždé s výsledky, které stojí za pozornost. Na konci tohoto článku najdete čínský kalendář početí ke stažení.

Funguje podle Vás čínský kalednář k určení pohlaví dítěte?

Ano
vote
Ne
vote
Total votes: 3738

Co je to lunární věk

Lunární věk říká v kolika čínských rocích byl člověk na světě. Nikoli kolik celých roků prožil, jako je tomu u nás. Například žena, která se narodila den před čínským Novým rokem bude o rok starší než žena, která se narodila den po čínském Novém roce. Žila totiž i v roce, ve kterém ta druhá ještě nebyla na světě.

Jak zjistit svůj lunární věk

V levém sloupci spočítejte v kolika z uvedených datumů jste byla na světě v okamžiku početí dítěte. Přičtěte jedničku a výsledek je požadovaný lunární věk.

Jak použít čínský kalendář k určení pohlaví dítěte

Čísnký kalendář početí

Nejprve zjistěte svůj lunární věk k okamžiku početí dítěte. V tabulce najděte průsečík lunárního věku a měsíce, ve kterém došlo nebo dojde k početí. Červená políčka značí, že se můžete těšit na holčičku, modrá naopak, že na chlapečka.